POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

„W serduszkach naszych pamięć tkwi o dniach spędzonych tutaj
Tak dobrze razem było nam w przedszkolnych ciepłych murach
W przedszkolu to ostatni dzień, rozstania nadszedł czas

i powolutku, cicho, już opuszczamy was…”

Ktoś kiedyś powiedział, że życie składa się z powitań i pożegnań. To zdanie jakże bardzo pasowało do uroczystości, która odbyła się w naszym przedszkolu 23 czerwca 2022 r.

Tego dnia dzieci z grupy „Pszczółek” żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami. Przedszkolaki swój wysęp rozpoczęły uroczystym polonezem.

Starszaki poprzez wiersze, piosenki podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia. Młodsze dzieci pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki, biorąc wspólnie udział w części artystycznej. Za swój piękny występ wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały. Nie zabrakło również pięknych wspomnień. Zarówno dzieci jak i Panie, a także rodzice za pośrednictwem prezentacji multimedialnej, na której wyświetlono zdjęcia od początków pobytu dzieci w przedszkolu mogli przypomnieć sobie jak wiele pięknych chwil spędzili w naszym przedszkolu.

Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła im, by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i książki.

Także przedszkolaki z grupy „Biedronki” uroczyście zakończyły swój rok przedszkolny.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Nadszedł czas kiedy kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają je, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im dalszych sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.