DZIEŃ RODZINY

Dzień Rodziny jest jednym z piękniejszych świąt w roku, pełnym szczerych i miłych życzeń, będących wyrazem miłości i szczerości dla rodziców. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też 17 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny.

W tym wyjątkowym dniu uczniowie klas 1-3 zaprezentowali bogaty program artystyczny – wiersze, piosenki oraz tańce. Uczniowie  zaprezentowali piękny układ taneczny z sercami, zatańczyli też efektowny taniec kwiatów. Nie mogło oczywiście zbrknć chórlnego "Sto lat".

Zebrani Rodzice z uśmiechem na twarzy, z wielką dumą, a nawet z łezką w oku oglądali występy swoich dzieci.

Po części artystycznej dzieci wręczyły Rodzicom własnoręcznie zrobione w prezencie lurki. Uroczystość przebiegła w miłej i wzruszającej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców.