ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Rok szkolny 2021/2022 właśnie dobiegł końca.
Był to czas bardzo pracowity, ale zarazem też niezwykle owocny – nasi uczniowie zdobywali cenną wiedzę i nowe umiejętności równocześnie rozwijając swoje pasje, talenty oraz działając na rzecz innych ludzi. 24 czerwca 2022r., społeczność uczniowska zebrała się po raz ostatni w tym roku szkolnym.

Pani Dyrektor Alina Wójtowicz, gratulując wszystkim sukcesów, wręczyła wyróżnienia i nagrody tym spośród uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz sukcesy w różnorakich konkursach.

Szczególne wyróżnienie otrzymało dwoje ósmoklasistów: Anna Orłowska (średnia ocen - 6,0), finalistka Konkursu Przedmiotowego Podkarpackiego Kuratora Oświaty z Historii oraz Adrian Woś (z niewiele niższą średnią ocen) - najlepsi absolwenci 2022, którzy przez lata otrzymywali świadectwa z wyróżnieniem.
Rodzice tych dwojga uczniów otrzymali Listy Gratulcyjne.

Szczególne podziękowania z rąk Pani Dyrektor otrzymali również rodzice, którzy najaktywniej pracowali na rzecz społeczności szkolnej.

Ważne miejsce w harmonogramie tej uroczystości zajęła klasa ósma, kończąca edukację w szkole podstawowej. Było pożegnanie ich przez siódmoklasistów, wspomnienia chwil spędzonych w murach naszej szkoły, podziękowania oraz życzenia dalszych sukcesów dla naszych Ósmoklasistów.

Drodzy Absolwenci, mamy nadzieję, że czas spędzony w naszej szkole na zawsze pozostanie w Waszej pamięci. Trzymamy kciuki i życzymy Wam powodzenia w nowych szkołach.

Życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji!!!