ŚWIĄTECZNE SPOTKANIA W PRZEDSZKOLU

Ostatnie dni przed świętami Bożego Narodzenia w naszym Przedszkolu  były   wyjątkowe. Od czasu pojawienia się świątecznych dekoracji i pieczenia pierników czuć było świąteczną atmosferę.  W czwartek  wychowawcy grup przygotowali spotkania świąteczne. Stoliki w tym dniu wyglądały inaczej. Na białym obrusie pojawiły się świąteczne stroiki, przygotowane przez dzieci pierniczki, owoce, pierogi,  kompot i oczywiście opłatek.

Dzieci w odświętnych strojach przepraszały się wzajemnie i składały sobie życzenia, następnie zajadały się pysznościami. Oczywiście najbardziej smakowały dzieciom samodzielnie zrobione kolorowe pierniczki. W tym dniu wszystkie dzieci były zadowolone i bardzo radosne. W Biedronkach pogodne buzie były jeszcze bardziej radosne i podekscytowane, kiedy kolega Julian odkrył pod choinką worek z prezentami i wcielił się w rolę Mikołaja wręczając każdemu dziecku upominek.

Opłatek, życzenia, wspólne śpiewanie kolęd, poczęstunek i prezenty
stworzyły świąteczno-noworoczne klimaty.

W tym dniu każdą grupę odwiedziła Pani Dyrektor  Alina Wójtowicz, aby złożyć świąteczne życzenia.
Dzieci   w rewanżu obdarowały Panią dyrektor zrobionymi przez siebie upominkami.

Wigilie grupowe to podniosłe i wzruszające spotkania, które na długo zostaną w pamięci przedszkolaków
i ich wychowawców.