KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWO W NASZYM PRZEDSZKOLU

W sobotę 11 lutego 2023 r. w przedszkolu od rana było bardzo gorąco, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z balem karnawałowym. Sala gimnastyczna oraz sale przedszkolaków  wyglądały bajecznie i kolorowo, przystrojone kolorowymi serpentynami, girlandami i balonami.

Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Anny i Elzy z Krainy Lodu, jednorożce, strażacy, policjanci i żołnierze,  wróżki, motylki, superbohaterowie, piraci, zwierzątka – głównie kotki, a także inne postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin nasze przedszkole.
Na początku zabawy dzieci  prezentowały swoje stroje, a potem ruszyły w tan przy dźwiękach “Kaczuch”, “ Jedzie pociąg z daleka”, “Wyginam śmiało ciało”, “Chocolatte”.

Przy proponowanej muzyce nikt nie mógł się nudzić i narzekać, a dzieci wspólnie ze swoimi paniami  bawiły się wyśmienicie. Nic więc dziwnego, że potrzebny był czas na odpoczynek, wypicie pysznego soczku czy kompotu i słodką przekąskę w postaci smakowitych muffinek, rogalików i ciast upieczonych przez mamy, ciocie czy babcie oraz owoców.

Zabawa karnawałowa umożliwiła dzieciom, ich rodzicom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem zorganizowanego balu.

Dziękujemy Radzie Rodziców i wszystkim zaangażowanym osobom za pomoc w zorganizowaniu balu karnawałowego dla naszych przedszkolaków.