WIOSENNY TURNIEJ KLAS IV - VIII

Wtorek 21. marca był w naszej szkole dniem powitania Pierwszego Dnia Wiosny. Uczniowie czekają na ten dzień z niecierpliwością, ponieważ tradycyjnie obchodzimy go w niecodzienny, uroczysty sposób.

W tym roku Samorząd Szkolny - pod przewodnictwem p. Joanny Stańczyk i p. Jerzego Urbanika - zaprosił uczniów na wspólne świętowanie do sali gimnastycznej. Tam odbył się  Wiosenny Turniej Klas, podczas którego śmiech i radosny nastrój były oznaką już przybyłej wiosny. Ze szczególnym entuzjazmem został przyjęty wybór Pani Wiosny, w którym reprezentanci poszczególnych klas zaprezentowali swoje pomysły na wiosenne kreacje.

Członkowie SU wraz z opiekunami przygotowali i przeprowadzili szereg zabaw i konkurencji sportowych dla uczniów. Rywalizacja była bardzo zacięta, a kibice głośno dopingowali swoich faworytów – wszystkie klasy chciały wypaść jak najlepiej podczas wspólnej zabawy!

Ten wyjątkowy dzień w szkole upłynął w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, sprawił ogromną frajdę nie tylko uczniom, ale również nauczycielom.

Po zakończonej rywalizacji i skrupulatnym podliczeniu punktów zdobytych łącznie we wszystkich konkurencjach, ogłoszono zwycięzców Wiosennego Turnieju Klas.

I tak :

I miejsce zajęła klasa VI

II – klasa   VIII

III – klasa V

IV- nomen omen- klasa IV

V – klasa VII

Zajęte miejsca nie były najważniejsze – liczył się dobry humor i wesoła zabawa!