KIERMASZ WIELKANOCNY

Piękne, własnoręcznie wykonane ozdoby wielkanocne można było nie tylko podziwiać, ale i nabyć podczas Szkolnego Kiermaszu Wielkanocnego, który odbył się 4 kwietnia 2023 r. w naszej szkole. Świąteczny kiermasz został zorganizowany przez Radę Rodziców oraz Samorząd Uczniowski.

Oczywiście nie obyło się bez słodkości, ciast, ciasteczek i babeczek, które przygotowała młodzież przy wsparciu rodziców, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie i okazaną pomoc.

Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczniów, rodziców i nauczycieli. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i przybycie.

Najważniejsze, że była to integracja całej społeczności szkolnej i każdy na swój sposób przyczynił się do zorganizowania kiermaszu. To potwierdzenie faktu, że w naszej szkole rozwija się samorządność oraz inicjatywność.

Serdecznie dziękujemy uczniom i ich rodzicom, a szczególnie Szkolnej Radzie Rodziców oraz opiekunom Szkolnego Samorządu Uczniowskiego, którzy pomagali w zorganizowaniu kiermaszu.