FILIP SZEWCZYK NAJLEPSZY W POWIECIE !

20-go kwietnia w siedzibie Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Nisku odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Uczestniczyli w nich zwycięzcy poszczególnych grup wiekowych ze wszystkich gmin naszego powiatu.

Gminę Nisko w pierwszej kategorii wiekowej reprezentował uczeń klasy drugiej naszej szkoły - Filip Szewczyk;  był on jednocześnie najmłodszym uczestnikiem turnieju.

Rywalizacja była bardzo zacięta, zawodnicy oprócz pytań testowych musieli wykazać się znajomością sprzętu gaśniczego i jego fachowego nazewnictwa.

Tym bardziej jesteśmy dumni, bo w swojej grupie wiekowej zwyciężył … Filip Szewczyk! Dzięki temu został on reprezentantem naszego powiatu w zawodach wojewódzkich!

Filipie, sprawiłeś nam wielką radość swoją wiedzą i tym, że będąc dopiero w drugiej klasie potrafiłeś zajść  już tak daleko.

Serdecznie Ci gratulujemy i trzymamy za Ciebie kciuki na zawodach wojewódzkich!

J. Urbanik