POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

22 czerwca o godzinie 16:00 miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 klasy ósmej. Uczestniczyli w nim absolwenci oraz ich rodzice, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, a także uczniowie klasy siódmej.
     Uroczystość rozpoczęła wychowawczyni klasy Pani Danuta Czarnota zapowiadając taniec poloneza, do którego wykonania przygotowała ósmoklasistów Pani Jolanta Warchoł. Po zakończonym tańcu, Pani Dyrektor Alina Wójtowicz wraz z wychowawczynią klasy ósmej wręczyły uczniom dyplomy absolwentów oraz nagrody książkowe wyróżniającym się ósmoklasistom, a ich rodzicom listy gratulacyjne.

Następnie kilka słów skierowali do naszych absolwentów uczniowie klasy 7, po czym sami ósmoklasiści podsumowali z przymrużeniem oka swoje szkolne lata, dziękując dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i rodzicom za wspólnie spędzony  w szkole czas.

Ósmoklasiści w części artystycznej podziękowali dyrekcji, nauczycielom i rodzicom za trud i serce, życzliwość  i wyrozumiałość, wskazywanie właściwych dróg i drogowskazów, dzięki którym doszli do tego etapu życia. Uczniowie wręczyli kwiaty swojej wychowawczyni oraz Pani Dyrektor. Na zakończenie uroczystości przewodnicząca Rady Rodziców Pani Skoczylas  podziękowała dyrekcji i nauczycielom  za poświęcanie przez osiem lat czasu i uwagi absolwentom oraz za współpracę kadry szkoły z rodzicami i uczniami dla ich rozwoju i dobra.

Kochani Uczniowie, jeszcze raz życzymy: niech Wasz wysiłek i Wasza wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności przyniosą Wam kolejne sukcesy w nowej rzeczywistości szkolnej oraz dalszym życiu.
Nie bójcie się marzyć!

Kochani! Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone chwile.