DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2023

20 września w naszym Przedszkolu nr 2 po raz kolejny aktywnie i kreatywnie obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Jest to niezwykle ważna data dla każdego dziecka uczęszczającego do przedszkola. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Przedszkolaki uczestniczyły we wspólnych zabawach, konkursach oraz grach zespołowych. Było wesoło i kolorowo.

Dzień Przedszkolaka dostarczył naszym wychowankom wielu pozytywnych wrażeń, zintegrował przy wspólnej zabawie dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych.

Specjalnie na tę uroczystość przygotowano dla dzieci drobne upominki i słodki poczęstunek.

Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy wszystkiego najlepszego, samych wspaniałych chwil w przedszkolu oraz aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Kochane Przedszkolaki, niech Wasze marzenia się spełniają!