SPOTKANIE Z POLICJANTAMI KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W NISKU

7 września przedszkolaki z grupy Krasnale, Pszczółki i Biedronki miały możliwość wzięcia udziału w spotkaniu z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Nisku. Celem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu.

Zaproszeni goście przypomnieli podstawowe zasady zachowania podczas przechodzenia przez jezdnię. Nastęnie wytłumaczyli jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych. Policjanci podkreślali, jak ważne dla własnego bezpieczeństwa jest noszenie elementów odblaskowych, szczególnie w okresie jesiennym.

Przedszkolaki wykazały się doskonałą wiedzą i bezbłędnie odpowiadały na zadawane przez zaproszonych gości pytania. Nie zabrakło również wspólnych zdjęć z policjantami.

Serdecznie dziękujemy za tak cenną lekcję.