ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/17

Wakacyjny czas niestety dobiegł końca. Uczniowie naszej szkoły rozpoczęli dzisiaj kolejny rok szkolny, który z pewnością dla wielu uczniów i nauczycieli będzie czasem nowych wyzwań, sukcesów i ciężkiej pracy. Uśmiechnięci, pełni energii i entuzjazmu przywitaliśmy się ze swoimi przyjaciółmi na uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego 2016/2017. Uroczystość poprowadziła Pani Dyrektor Danuta Skwarek.

Pani Dyrektor przypomniała nam wszystkim, jak bardzo ważne jest stawianie sobie kolejnych celów, które prowadzą do sukcesu, ukończenie kolejnej klasy i dobre oceny na świadectwie. Zwróciła też uwagę na to, że szkoła to nie tylko nauka, ale też miejsce gdzie liczy się przyjaźń, uczciwość, rzetelność i empatia, bo z tym wszystkim wchodzi się w dorosłe życie.

Pierwszy września 2016 roku to dzień szczególny dla całej społeczności szkolnej, ponieważ w tym dniu Pani Dyrektor wręczyła nagrodę za zwycięstwo w konkursie czytelniczym „Czytanie – mądra rzecz”. Mistrzem czytelnictwa w roku szkolnym 2015/16 została Zuzia Paleń.
Był to również wyjątkowy dzień dla pierwszoklasistów i nowych uczniów, których zapewniamy, że rozpoczęli proces uczenia w szkole z tradycjami, która przez wszystkie lata swojego istnienia kształtuje najważniejsze wartości w życiu człowieka.
Nowy rok szkolny to nowe sukcesy i wyzwania. Niech nowy rok szkolny przyniesie wszystkim same sukcesy, potwierdzone wysokimi ocenami, a nauka i praca zawsze będzie źródłem przyjemności i satysfakcji.