ANDRZEJKOWY WIECZÓR

Zgodnie z polską tradycją dnia 26.11.2015r. zorganizowaliśmy w naszej szkole wieczór wróżb i zabaw andrzejkowych połączony z dyskoteką.

W zabawie przygotowanej przez Samorząd Szkolny brali udział uczniowie klas IV – VI. Członkowie Samorządu zatroszczyli się o poczęstunek,  zadbali o dekorację, zorganizowali muzykę, konkursy, wróżby oraz zabawy dla uczestników wieczoru andrzejkowego.

W czwartek po lekcjach dziewczyny z klas IV-VI przygotowały kanapki, które uczestnicy andrzejek ze smakiem zajadali, a następnie na deser zjedli – upieczone własnoręcznie przez przewodniczącą SU i jej zastępczynię – pyszne babeczki z wróżbą. Andrzejki zakończyły się dyskoteką, która trwała do godz. 1700.

To był bardzo udany wieczór.

Alicja Potocka