DZIEŃ CHŁOPAKA

Dzień 30 września był dniem szczególnym dla męskiej części naszej szkolnej społeczności. Świętowaliśmy wtedy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Jest to  stosunkowo nowe, nieoficjalne święto obchodzone w Polsce 30 września, głównie wśród młodzieży szkolnej. Dzień Chłopaka to w pewnym sensie męski, albo raczej chłopięcy, odpowiednik Dnia Kobiet. W dniu tym dziewczęta składają chłopcom życzenia i wręczają drobne upominki, aby wyrazić swoją sympatię. Dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego przygotowały dla wszystkich swoich kolegów słodki upominek.

Oprócz tego na lekcji wychowawczej w każdej klasie dziewczęta  przygotowały prezenty – niespodzianki, z tego faktu wszyscy chłopcy  bardzo się cieszyli, co okazywali na przerwach szkolnych.

Wszystkim chłopcom życzyliśmy :
Uśmiechu na twarzy
a w sercu radości,
spełnienia marzeń
i szczęścia w miłości.

Nie obyło się bez głośno odśpiewanych  życzeń „Sto lat” i pamiątkowych zdjęć.

To był niezapomniany dzień. Na twarzach chłopców gościł szeroki uśmiech, a my ,dziewczyny, także byłyśmy bardzo zadowolone.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka .