NASZE SZOPKI Z NAGRODZONE

18 grudnia 2016 roku, w Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na „Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową” wręczenie nagród tegorocznym laureatom konkursu. Nagrody zdobyli oczywiście także uczniowie naszej szkoły: Krzysztof Skrzypek, Oliwia Skrzypek, Dominik Dolecki, Dominika Siudy, Aleksandra Marchut, którym składamy serdeczne gratulacje!

W bieżącym roku na niżański konkurs wpłynęło 74 prace, w czterech kategoriach wiekowych. Szopki wykonywane były indywidualnie lub zbiorowo, a w sumie w tegoroczną edycję konkursu zaangażowanych było ponad 200 wykonawców.

Wszystkie szopki były naprawdę piękne, a każda odzwierciedla pomysłowość, precyzję  i artyzm młodych wykonawców. Jury było zachwycone wszystkim szopkami, a szczególnie doceniło te prace, w których wszystkie elementy szopki (także postacie) wykonane są własnoręcznie.

Za przeprowadzenie tego konkursu w naszej szkole była odpowiedzialna pani Renata Waszkiewicz. Wzięli w nim udział następujący uczniowie: Aleksandra Marchut-kl.5, Anna Orłowska-kl.3, Oskar Zieliński-kl.6, Zuzanna Paleń-kl.5, Alicja Potocka-kl.6, Dominik Dolecki, Dominika Siudy-oddział przedszkolny, Krzysztof Skrzypek-kl.2 i Oliwia Skrzypek-kl.6, Maksymilian Perlak-kl.2 i Bartłomiej Perlak-kl.6, Joanna Kusiak-kl.2. W dniu 18 grudnia 2016r. odbyło się w Niżańskim Domu Kultury rozstrzygnięcie konkursu. Nagrody zdobyli: Krzysztof Skrzypek, Oliwia Skrzypek, Dominik Dolecki, Dominika Siudy, Aleksandra Marchut którym serdecznie gratulujemy!

Więcej zdjęć w głównej galerii