KONKURS "CHOINKA PRZESTRZENNA "

22 grudnia 2016 roku odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego na najładniejszą choinkę przestrzenną. Organizatorem i opiekunem konkursu była nauczycielka plastyki – p. Renata Waszkiewicz. W konkursie wzięło udział 27 uczniów – począwszy od oddziału przedszkolnego aż po klasę 6.

Najładniejsze choinki wybierała komisja konkursowa, w skład której wchodzili: dyrektor PSP nr 4 – p.Danuta Skwarek, przewodnicząca Rady Rodziców – p.Małgorzata Słomiany, radny naszego osiedla – p.Marek Pachla. Przy ocenie prac komisja dużą uwagę przywiązywała do samodzielnego wykonania prac.

Pierwsze miejsce w młodszej grupie wiekowej (0-3) zdobyli Kamil Wojtaś( oddział przedszkolny), Dawid Wojtaś(kl.1) i Sabinka Wojtaś(kl.3)-była to praca grupowa oraz Piotr Kusiak (kl.3), zaś pierwsze miejsce w starszej grupie wiekowej (kl.4-6) zdobyły: Aleksandra Marchut(kl.5) oraz Oliwia Skrzypek(kl.6). Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców i absolwenta naszej szkoły p.Łukasza Kowala.

Serdecznie gratulujemy wszystkim artystom - a szczególnie zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów.

Więcej zdjęć w głównej galerii