GMINNY KONKURS "NA NAJCIEKAWSZĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ"

17 grudnia w Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” miało miejsce ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie „Na najciekawszą szopkę bożonarodzeniową”. W tym roku do konkursu zgłoszono 43 szopki w czterech kategoriach wiekowych. O przyznaniu nagród zdecydowało trzyosobowe jury pod przewodnictwem Pauliny Kary.

Komisja konkursowa, w której zasiedli także Alicja Sochacka i Marian Pelic, zdecydowała o przyznaniu nagród i wyróżnień.

Z radością informujemy, że w tym roku ponownie wśród nagrodzonych znaleźli się także uczniowie naszej szkoły. Wyróżnione zostały szopki wykonane przez Alicję Olak i Bartłomieja Perlaka z kl.V oraz Maksymiliana Perlaka z kl.II.

Wyróżnionym uczniom składamy wielkie gratulacje i życzymy sukcesu również za rok.

Alicja Potocka