OGNISKO SZKOLNE

Co  roku w jedno  wrześniowe popołudnie w naszej szkole są organizowane ogniska dla uczniów, które są doskonałą formą integracji całej naszej społeczności szkolnej. Także w tym roku szkolnym z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka nadarzyła się okazja do spotkania na świeżym powietrzu. Wykorzystaliśmy przepiękną pogodę w dniu 29 września i tuż po zakończonych zajęciach lekcyjnych spotkaliśmy się przy wspólnym ognisku.

Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali wychowawcy klas. Uczniowie piekli kiełbaski, chleb, zajadali się pysznymi pieczonymi ziemniaczkami popijając herbatę. Aby pozbyć się zbędnych kalorii uczestniczyli w zabawach ruchowych, a także integracyjnych. Czas przyjemnie mijał, a cel z pewnością został osiągnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy się aktywnie włączyli w organizację szkolnego ogniska, a szczególnie pani Annie Rutkowskiej – Kusiak i panu Tomaszowi Kusiakowi.

To było pierwsze ognisko w tym roku szkolnym, a my czekamy już na kolejne.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć także w naszej galerii.

Kliknij: Wrześniowe ognisko