PIERNICZKI PIECZEMY-RADOŚĆ DAJEMY

Święta tuż, tuż… czas więc na pieczenie pierników.

Dzisiaj w  naszym  przedszkolu unosił się zapach pieczonych ciasteczek, pełnych korzennych przypraw.
14 grudnia dla dzieci z grupy Misie i grupy Krasnale był bardzo pracowity, bowiem tego dnia piekły one świąteczne pierniczki.
Było nie tylko pracowicie, ale przede wszystkim zespołowo, twórczo, aromatycznie, smakowicie, wesoło.....- po prostu fantastycznie!

Zabawa była fantastyczna i przepyszna. Wszystkiego trzeba było spróbować! Jeszcze długo wiszące na choince pierniczki będą przypominały o wspólnej i bardzo słodkiej zabawie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć także w naszej galerii.

Kliknij: Pieczenie pierniczków