LAUREATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI

Ogromny sukces odniosła nasza uczennica Oliwia Skrzypek
– została Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

GRATULACJE !!!

Uczennica klasy siódmej Oliwia Skrzypek dzięki swojej wiedzy, pracy  włożonej w przygotowania oraz zapałowi, pokonała większość uczestników wszystkich etapów
–  zarówno rejonowego, jak i wojewódzkiego i wywalczyła tytuł laureata jako jedyna reprezentantka Gminy i Miasta Nisko oraz powiatu niżańskiego.

Warto przypomnieć, że w rywalizacji wzięło udział 3000 uczniów z województwa podkarpackiego, więc znalezienie się  w tak ścisłym gronie laureatów jest olbrzymim  osiągnięciem, przede wszystkim uczennicy, ale również nauczyciela przygotowującego do konkursu.

W tegorocznej edycji nad przygotowaniami Oliwii do konkursu czuwała p. Małgorzata Tabian.

Oliwii składamy serdeczne GRATULACJE i życzymy dalszych sukcesów !