,,Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa….
wtedy proste – DZIĘKUJĘ – zawiera wszystko, co chcemy wyrazić”

Pragnę bardzo serdecznie podziękować za wysiłek, trud, serce i zaangażowanie,
jakie zostało włożone w zorganizowanie Pikniku Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka.

Serdecznie dziękuję Rodzicom za poświęcony czas w przygotowanie i organizację  doskonałej imprezy rodzinnej.

Dziękuję wszystkim Rodzicom, którzy pomagali w organizacji i wspierali rzeczowo całą imprezę. Dziękuję za przepyszne wypieki, obsługę kawiarenki i grilla, przygotowanie sceny i  udostępnienie namiotów oraz sprawne uprzątnięcie terenu po zakończonej zabawie.

Dziękuję wszystkim Darczyńcom, którzy materialnie i  organizacyjnie wsparli to duże przedsięwzięcie.
 Dziękuję Masarni SOCHA,  firmie BEST PARTY p. Piotra Cieśli, p. Radnemu Osiedla Podwolina,
p. Komendantowi Hufca ZHP Nisko i Rodzicom za bezinteresowną pomoc i hojność oraz czuwanie nad sprawnym i atrakcyjnym przebiegiem tej uroczystości.

Dziękuję Strażakom z Powiatowej Komendy  PSP w Nisku oraz Policjantom z Powiatowej Komendy Policji w Nisku za uatrakcyjnienie imprezy i czuwanie nad jej bezpieczeństwem.

Bez Waszego zaangażowania, Drodzy Przyjaciele, zorganizowanie Festynu z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe.

Dziękuję Pracownikom Szkoły - zarówno Nauczycielom, jak i Obsłudze - za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Państwa pomysłowość i wsparcie oraz ciężka praca pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie imprezy.

Dziękuję uczniom naszej szkoły i dzieciom przedszkolnym za postawę, zachowanie i program artystyczny. Jestem z Was bardzo dumna.

Dziękuję wszystkim Gościom, przede wszystkim ks. Proboszczowi tutejszej parafii, p. Radnemu Rady Miejskiej z Osiedla Podwolina, p. Przewodniczącej Zarządu Osiedla, p. Dyrektor Gimnazjum nr 1,
p. Przewodniczącej Rady Rodziców, którzy zechcieli uczestniczyć i uświetnić swoją obecnością nasz Piknik.

Cieszę się, że dzięki dobrej współpracy udało się stworzyć niezapomnianą imprezę, którą wszyscy będziemy długo wspominać.

- dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Nisku

Małgorzata Tabian