ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

W poniedziałek uroczyście powitaliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Nowi koledzy, nauczyciele ... ten dzień był pełen emocji chyba dla wszystkich! Rozpoczynamy kolejną wspaniałą przygodę!

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważna data w życiu każdego ucznia. 3 września 2018 r. uczniowie pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny. Wszyscy przybyli do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 800 mszą świętą w kościele parafialnym.

Główna część inauguracji rozpoczęła się o godzinie 900 w szkolnej sali gimnastycznej tradycyjnie od odśpiewania naszego hymnu narodowego.
Przedstawiciele najstarszej klasy w naszej szkole zaprezentowali montaż słowno-muzyczny, w którym przypomnieli zebranym o 79 rocznicy wybuchu II wojny światowej i 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę oraz powitali rymowanymi życzeniami całą społeczność szkolną.
 Następnie głos zabrała pani dyrektor Małgorzata Tabian, która serdecznie powitała wszystkich przybyłych gości, uczniów, rodziców oraz grono pedagogiczne. Szczególnie ciepło przywitała nowych uczniów naszej szkoły oraz najmłodszych uczniów szkoły, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg szkoły.
Pani dyrektor nie tylko przywitała przedszkolaków, uczniów, rodziców i nauczycieli. Przedstawiła także grono pedagogiczne, założenia dydaktyczno-wychowawcze na nowy rok szkolny oraz poinformowała o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa  panujących na terenie placówki.
Po tej części spotkania wszyscy udali się do swoich klas, aby powspominać minione wakacje i w dobrych humorach rozpocząć naukę.
Wszystkim uczniom i przedszkolakom w nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów i satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.
Zapraszamy do krótkiej galerii.