ŻYCZENIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Minęły wakacje, nadszedł nowy rok szkolny.

Drodzy Uczniowie !
Z tej okazji pragniemy złożyć Wam życzenia wytrwałości
w dążeniu do osiągania zamierzonych celów oraz pogłębiania swojej wiedzy. Pracujcie nad sobą i doskonalcie się, pamiętając, że:

„Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.”
Adam Mickiewicz

Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy!

Życzymy Wam, aby Wasze oddanie i zaangażowanie przyniosło zadowolenie i uśmiech na twarzach wychowanków. Niech nowy rok szkolny będzie bogaty w sukcesy dydaktyczne i wychowawcze.

Rodzicom i Opiekunom życzymy cierpliwości i konsekwencji w trudnym wychowywaniu młodych ludzi, wiele radości z osiągnięć Waszych dzieci, a przede wszystkim wzajemnej miłości i zaufania.

Życzymy wszystkim wzajemnej życzliwości, szkoły przyjaznej i ciepłej, w której nauka i praca jest przyjemnością, a także spełnienia osobistych i zawodowych marzeń i planów.

Dyrektor oraz Nauczyciele
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Nisku