NASZE ŚWIĘTO - OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 września zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka !

Czwartek, 20 września 2018 roku to dla wszystkich naszych przedszkolaków dzień wyjątkowy i niezapomniany.

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nasze przedszkolaki przygotowania do świętowania rozpoczęły już w poniedziałek 17 września od nadmuchiwania kolorowych baloników, które przyczyniły się później do wspaniałej zabawy.

20 września 2018 r. dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w Parku Miejskim w Nisku oraz do udziału w konkursach.
Radość, brawa, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.

Najmłodsi nie zapomnieli także o tym, że rok 2018 to także 100 urodziny naszej Ojczyzny.