PODWÓJNA WYGRANA CZYLI LEKKOATLETYCZNY SUKCES PIĄTOKLASISTÓW

Miło nam poinformować o sukcesie naszych piątoklasistów: Julii Kuprianowicz i Szymona Pisarskiego w Powiatowych Igrzyskach Dzieci.

Zarówno Julka, jak i Szymek zwyciężyli w skoku wzwyż.

W dniu 20 września 2018 r. w Zarzeczu o pierwsze w tym roku szkolnym medale i dyplomy rywalizowali najmłodsi adepci „Królowej sportu” podczas  Lekkoatletycznych Indywidualnych Mistrzostw Szkolnych Zespołów Sportowych.

W zawodach uczestniczyła reprezentacja naszej szkoły pod opieką pana Jerzego Urbanika - nauczyciela wychowania fizycznego.
Prawo startu posiadali uczniowie urodzeni  w roku 2006 i młodsi, którzy rywalizowali w następujących  kategoriach sportowych:

• dziewczęta: bieg na 60m oraz 600m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową;
  • chłopcy: bieg na 60m oraz 1000m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową.

Gratulujemy Julii oraz Szymkowi wygranych i życzymy im kolejnych sukcesów.