AKCJA: SEGREGACJA - CZYLI SPRZĄTANIE ŚWIATA 2018

Wzorem lat ubiegłych nasza szkoła czynnie włączyła się w akcję ,,Sprzątanie  świata – Polska 2018”. Hasło tegorocznej jubileuszowej 25 edycji, brzmiało ,,Akcja segregacja 2 x więcej 2 x czyściej".

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji "Sprzątanie Świata", która w tym roku obchodzi swoje ćwierćwiecze. W dniu 21 września 2018 roku nauczyciele wraz z uczniami udali się w teren w celu pozbierania rozrzuconych śmieci.Wyruszyliśmy z workami i rękawiczkami sprzątnąć otoczenie szkoły i część osiedla w okolicy naszej szkoły. Odnieśliśmy miłe wrażenie, że w wielu miejscach jest coraz czyściej i ładniej. Oby tak dalej!

Celem akcji było budowanie świadomości ekologicznej, nauka selektywnej zbiórki odpadów, kształtowanie nawyków ekologicznych oraz działanie na rzecz ochrony środowiska. Taka akcja jest dowodem na to, że lubimy wspólnie działać.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć także w naszej galerii.

Kliknij: Akcja "Sprzątanie Świata" 2018