ŚWIĘTO SZKOLNEJ DEMOKRACJI

W dniu 5  października  2018 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego  PSP nr 4 w Nisku.

Celem akcji była próba przygotowania uczniów klas IV-VIII
do pełnienia  w przyszłości ważnych ról społecznych: kandydata do urzędu, wyborcy.

Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą, przeprowadzoną przez kandydatów, w formie plakatów z programem wyborczym oraz zdjęciem pretendenta. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu. Wybory były swoistą lekcją demokracji dla wszystkich uczniów naszej szkoły, uczniowie przekonali się, że w dorosłym życiu czeka ich wiele trudnych wyborów.
Ostatecznie w wyniku wyborów powszechnych na Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego wybrano: Alicję Potocką   – z klasy VIII. Zastępcą przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego został Maksymilian Perlak z klasy IV. Pełnienie zaszczytnej funkcji sekretarza obejmuje  Anna Orłowska z klasy V.
SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM  I  ŻYCZYMY  DALSZYCH SUKCESÓW !

Pozostałym kandydatom nadajemy  tytuł honorowych członków Samorządu Uczniowskiego i pełnienie wiodących funkcji w poszczególnych dziedzinach, będących przedmiotem zainteresowania Samorządu Uczniowskiego. Serdecznie gratulujemy wszystkim kandydatom. Dziękujemy głosującym za wysoką frekwencję,  a zwycięzcom życzymy owocnej pracy w Samorządzie Uczniowskim PSP nr 4 w Nisku.
Zapraszamy wszystkich do współpracy z nowym Samorządem Uczniowskim.