WICEMISTRZOSTWO NA OLIMPIADZIE PRZEDSZKOLAKÓW

„Najlepszym jest nie ten kto zwycięża, lecz ten kto walczy do końca” – pod takim hasłem 17.10.2018 r. odbyła się  VII Olimpiada Sportowa Przedszkolaków w Nisku zorganizowana przez Niepubliczne Przedszkole Dommisia.

Nasze przedszkolaki kolejny raz okazały się super wysportowane i zdobyły II miejsce. Zabawa była wyśmienita.

Celem zawodów było współzawodnictwo, rywalizacja sportowa, a także aktywne spędzanie wolnego czasu, kształtowanie nawyku uprawiania sportu oraz propagowanie postaw prozdrowotnych.
Nasze przedszkole również wzięło udział w Olimpiadzie, a sportowa rywalizacja odbyła się w PSP nr5 w Nisku.
Dzieci z grupy „ Biedronki ” pod opieką pani Renaty Kowal i pana Jerzego Urbanika oraz dzieci , którymi opiekowała się pani Małgorzata Szymula – Habrat  rywalizowały z wielkim zaangażowaniem w ciekawych konkurencja sportowych ze swoimi rówieśnikami i  zdobyły II miejsce na podium – tracąc do zwycięskiej   drużyny Gospodarzy jedynie 2 punkty.

WIELKIE GRATULACJE !

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć także w naszej galerii.

Kliknij:  Olimpiada Przedszkolaków