„BIEDRONKI” NA WYCIECZCE W OŚRODKU JAZDY KONNEJ „TANEW”

Kiedy chłód i szara mgła króluje za oknem –  przedszkolaki z grupy „Biedronki” miło i ciepło wspominają swój wyjazd do Ośrodka Jazdy Konnej „Tanew” w Ulanowie.

18 października dzieci z grupy „Biedronki” wybrały się pod opieką swoich pań przedszkolanek na wycieczkę autokarową do stadniny koni w Ulanowie. Każdy przedszkolak mógł z bliska przyjrzeć się zwierzętom, a nawet pogłaskać konie. Następnie maluszki pod czujnym okiem instruktorów skorzystały z lekcji jazdy konnej na zamkniętym padoku. Kolejną atrakcją było spotkanie z innymi mieszkańcami ośrodka – alpakami oraz zabawa na świeżym powietrzu.  Zabawa była wspaniała, dzieci szczęśliwe, wszystkim dopisywał humor. To była bardzo przyjemna wycieczka, którą długo będziemy pamiętać. Dostarczyła dzieciom wielu pozytywnych wrażeń, a przede wszystkim wiedzy przyrodniczej.