INSCENIZACJA PRZEDSZKOLAKÓW - „MISIE” POŻEGNAŁY PANIĄ JESIEŃ

Na wtorkowe popołudnie 3 grudnia przedszkolaki grupy „Misie” zaprosiły panią dyrektor, personel oraz rodziców na przedstawienie pt. Pożegnanie Pani Jesieni”. W Przedszkolu nr 2 w Nisku miała miejsce wspaniała inscenizacja w wykonaniu 6-latków.

Dumne starszaki w pięknych strojach recytowały wiersze, prezentowały swoje umiejętności aktorskie i wokalne. Wszystkim obecnym bardzo podobały się pomysłowo wykonane stroje oraz barwne dekoracje. Za wystawione przedstawienie dzieci otrzymały gromkie brawa od przybyłych gości.

Zebrana publiczność miała okazję podziwiać niebywały talent wokalny i aktorski przedszkolaków. Zgromadzeni rodzice obdarowali artystów brawami.

Przedszkolaki niechętnie pożegnały malowniczą Panią Jesień, ale z niecierpliwością oczekują już nadejścia Pani Zimy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.
 Kliknij: Pożegnanie Pani Jesień