Teatr Show

"Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za spotkanie, za wspólną pracę, za niezwykle energetyczną i gorącą atmosferę." - to słowa otrzymane od ekipy TEATR SHOW, producenta widowisk interaktywnych, z którym mieliśmy okazję współpracować.

Dnia 12 lutego przedszkolaki z grupy Misie i Biedronki pod opieką wychowawczyń udały się na Interaktywne Widowisko Multimedialne KOT W BUTACH do Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli przygotowane przez Teatr Show z Wrocławia.

Głównym celem tego widowiska była edukacja dzieci w zakresie przekazu medialnego, technik realizacji filmowej i kreowania wizerunku. Przedszkolaki mogły od zaplecza poznać pracę aktora, kierownika planu, realizatora dźwięku, operatora obrazu.

Teatr Show tworzy widowiska w taki sposób, aby dzieci miały możliwość aktywnie uczestniczyć w tworzeniu scen.  Zapraszane są na scenę, przymierzają kostiumy i mogą przez chwilę grać jak prawdziwi aktorzy przed widownią i kamerą. Prowadzący aktor w ciekawy i wesoły sposób wprowadził nas w tajniki nowoczesnych mediów, pokazując jak powstają filmy animowane.

Nasi mali aktorzy Paula Maciejak oraz Filip Szewczyk wykazali się wielką odwagą podczas występu na scenie. Efekty ich pracy można obejrzeć na zamieszczonym materiale filmowym.

Materiał filmowy ze spotkania zostanie udostępniony Rodzicom dzieci biorących udział w spektakl, w odrębnej wiadomości.

Producent zastrzega możliwość publicznego udostępnienia reportażu: "Prosimy nie upubliczniać reportażu na stronach internetowych, portalach społecznościowych i serwisach wideo,  wszelkie rozpowszechnianie materiałów filmowych przestawiających uczestników spotkań jest naruszeniem dóbr osobistych przepisów dotyczących ochrony wizerunku, w szczególności osób niepełnoletnich. Tego typu działania mogą być podstawą do roszczeń prawnych ze strony producenta i osób trzecich. Powyższa informacja odnosi się do umieszczania wyżej wymienionych materiałów w publicznych, ogólnodostępnych kanałach internetowych."

Na zdjęciach umieściliśmy wyłącznie zdjęcia dzieci z naszej placówki.