Zajęcia dla uczniów klas I - III od 25 maja

Szanowni Państwo,

informuję, że na podstawie decyzji Ministra Edukacji Narodowej od 25 maja b.r. przywrócone zostają zajęcia opiekuńczo – wychowawcze oraz dydaktyczne dla uczniów klas I-III w szkole. Udział w zajęciach na terenie szkoły jest dobrowolny. Równolegle odbywać się będzie nauczanie zdalne. Szczegółowa organizacja zajęć podana będzie po zebraniu deklaracji.

Zgodnie z zaleceniem MEN, MZ i GIS w szkole wprowadzony zostaje REŻIM SANITARNY oraz ZMIANA ORGANIZACJI PRACY.

Wymagane będą stałe godziny przyprowadzania i odbierania dzieci ze szkoły według  DEKLARACJI uczęszczania  /załącznik nr 1/ przesłanej do dnia 19 maja br. do godz. 1500 na adres psp4nisko@wp.pl

Na jej podstawie, dzieci będą przydzielane do grup (w przypadku zgłoszonej dużej liczby dzieci, nie będą obowiązywały dotychczasowe podziały klasowe).

Rodzice są bezpośrednio odpowiedzialni za podjętą decyzję i zobowiązani do zapoznania się z  Procedurami bezpieczeństwa w PSP nr 4  /załącznik nr 2/ oraz Wytycznymi epidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej /załącznik nr 3/ przed przyprowadzeniem dziecka do szkoły.

dyr. Małgorzata Tabian

Instrukcje do zapoznania:

Instrukcja mycia rąk

Instrukcja dezynfekcji rąk

Instrukcja prawidłowego nakładania i zdejmowania maseczki

Instrukcja prawidłowego zakładania i zdejmowania rękawic