Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego | Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami ...

I nadszedł ten upragniony dzień…! – zakończenie roku szkolnego.

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

ze względu na stan epidemii i związane z nim ograniczenia, zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się według innej, nietypowej organizacji:

• Msza Święta na zakończenie roku szkolnego w kościele na os. Podwolina  - CZWARTEK 25 czerwca godz. 17:00;
  •   PIĄTEK 26 czerwca 2020r. krótkie uroczystości zakończenia wraz rozdaniem świadectw odbędą się na sali gimnastycznej wg harmonogramu:

kl. VIII - godz. 8:00,
 kl. VII - godz. 8:30,
 kl. VI - godz. 9:00,
 kl. V - godz. 9:30,
 kl. IV - godz. 10:00,
 kl. III - godz. 10:30,
  kl. II - godz. 11:00,
kl. I - godz. 11:30.

Spotkania z wychowawcą na sali gimnastycznej muszą przebiegać z zachowaniem wytycznych epidemicznych  GIS i MZ - dystans społeczny, dezynfekcja dłoni przed wejściem na salę, pomiar temperatury oraz obowiązkowa osłona ust i nosa.

Uczniowie nie wchodzą do sal lekcyjnych, a rodzice nie będą mogli /niestety/ uczestniczyć w uroczystości w szkole. Wyjątkiem w tej syutuacji będą rodzice uczniów klasy III kończącej dany etap edukacyjny oraz klasy VIII żegnającej się ze szkołą.

Należy stosować się do ram czasowych oraz reżimu sanitarnego.
Proszę  Rodziców klas I, II, IV, V, VI, VII o niewchodzenie do budynku szkoły, a Uczniów o zachowanie dystansu również w drodze do i ze szkoły
oraz o opróżnienie szafek i szatni szkolnej ze wszystkich swoich rzeczy.

Informuję ponadto, że w przypadku nieobecności na zakończeniu w dniu 26 czerwca, istnieje możliwość indywidualnego odbioru świadectwa w dniach 29.06.2020 - 10.07.2020r. w sekretariacie szkoły w godz. 7.30 – 14.30.

Przedszkolaków i ich Rodziców po odbiór dyplomów zapraszamy w czwartek 25.06.2020r. wg harmonogramu podanego przez Wychowawców.

dyr. Małgorzata Tabian