ZWYCIĘSTWO PATRYKA W MINIWYŚCIGU KOLARSKIM

Miło nam poinformować, że uczeń klasy trzeciej Patryk Sączawa został zwycięzcą kolarskiego Mini Wyścigu „Solidarności” w swojej kategorii wiekowejW środę 9 września w Parku Miejskim w Nisku odbył się Mini Wyścig „Solidarności” z udziałem dzieci w przedziale wiekowym 5 - 12 lat. Młodzi kolarze ścigali się po parkowych alejkach na dystansie od 200 do 1600 metrów.

Naszą szkołę  reprezentowali uczniowie: Patryk Sączawa – zwycięzca w swojej kategorii wiekowej oraz Maciej Maziarz, Dominik Urbanik, Igor Warchoł, Oliwier Wojtak – uczniowie klasy trzeciej oraz Konrad Pisarski – uczeń z klasy piątej, który zajął piąte miejsce.

Wszyscy nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze. Podczas zawodów nie zabrało zaciętej, sportowej rywalizacji w duchu fair-play. Po zakończeniu ostatniego wyścigu trójka najlepszych kolarzy w każdej kategorii wiekowej otrzymała puchary i nagrody rzeczowe, które wręczali Burmistrz Gminy i Miasta Nisko pan Waldemar Ślusarczyk oraz Starosta Niżański pan Robert Bednarz.

Serdecznie gratulujemy Patrykowi, Konradowi oraz pozostałym naszym kolegom udanego startu w tym wyścigu  i życzymy dalszych sukcesów!