KOLEJNY WOKALNY SUKCES AMELII

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza szkolna koleżanka Amelia Dąbek po raz kolejny znalazła się gronie laureatów Powiatowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej. Amelka w tegorocznej edycji zajęła zaszczytne II miejsce.

Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej od wielu lat cieszy się dużą popularnością. Jest to cykliczna impreza skierowana do dzieci i młodzieży szkolnej z terenu powiatu niżańskiego, która ma na celu propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci, promocję młodych wykonawców biorących udział w konkursie oraz popularyzację piosenek dziecięcych.

Tegoroczna edycja Powiatowego Festiwalu Piosenki dziecięcej ze względu na panującą epidemiologiczną sytuację zorganizowana została online.