POWITANIE WIOSNY W PRZEDSZKOLU

W poniedziałek 22 marca dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny.  Powitanie wiosny to dla każdego przedszkolaka wyjątkowe wydarzenie. Ogromne emocje wśród naszych przedszkolaków, wzbudziły już same przygotowania. Dzieci z wielkim zaangażowaniem pomagały w wykonaniu kukły Marzanny.

Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od konkursów, zabaw i piosenek. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę.

Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie, na czele, którego widniała Marzanna, którą następnie pożegnaliśmy według tradycji.

Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.