AŻ 4 NAGRODY! ... Z PRZYJEMNOŚCIĄ CHWALIMY SIĘ NASZYMI PLASTYCZNYMI OSIĄGNIĘCIAMI

Przedszkolaki z naszego przedszkola oraz uczniowie kl. I–VIII wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez NCK ,,Sokół” Nisko pt. ,,Wakacyjna wizytówka”. Tematem prac była wizja wakacji spędzonych w Nisku i okolicy. Głównym celem konkursu było twórcze zainteresowanie najmłodszych mieszkańców walorami naszych okolic.

Uczniowie chętnie podzielili się ich wizją miejsc, w których czeka na nich niezapomniana przygoda. Okazało się, że dziecięca
i młodzieżowa wyobraźnia i kreatywność są nieograniczone. Z naszej szkoły na konkurs wpłynęło aż 16 prac plastycznych.

To i tak mały procent wszystkich prac, które wzięły udział.  Zwycięskie prace wyłoniono spośród aż 188. Dlatego z wielką dumą informujemy, że mamy sukcesy!

W pierwszej kategorii wiekowej tj. dzieci do lat 7:

Maja Ozga (lat 6) z naszej przedszkolnej grupy „Biedronki”zdobyła III miejsce  - opiekun p. Barbara Skiba

Emilia Łaska (lat 5) z naszej przedszkolnej grupy „Pszczółki” zdobyła wyróżnienie - opiekun p. Edyta Giża

W drugiej kategorii wiekowej tj. dzieci od 8 do 11lat :

Alicja Zaguła z kl.1 zdobyła III miejsce - opiekun p. Renata Waszkiewicz

W trzeciej kategorii wiekowej tj. od 12 do 15 lat

Anna Orłowska z kl.7 zdobyła wyróżnienie - opiekun p. Renata Waszkiewicz

Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 30 maja 2021r. na imprezie plenerowej ,, Talent show nad zalewem” z okazji Dnia Dziecka nad zalewem ,,Podwolina”.

Dyplomy i nagrody rzeczowe wreczyli Laureatom Burmistrz Gminy i Miasta Nisko pan Waldemar Ślusarczyk, Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Nisko pan Zbigniew Kotuła oraz Dyrektor NCK "Sokół" w Nisku pan Radosław Maziarz. Dodatkową nagrodą w konkursie są ekspozycje zwycięskich prac w postaci wielkoformatowych flag.

Ekspozycję zwycięskich prac możemy oglądać nad zalewem w formie wieloformatowych flag, zatem zapraszamy do odwiedzenia naszego zalewu i ich oglądania.

Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, zaś wszystkim uczniom, którzy podjęli trud wykonania prac plastycznych dziękujemy za udział w konkursie.

Więcej informacji na stronie: