DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu przebiegał w niezwykle radosnej atmosferze. W tym szczególnym dla przedszkolaków dniu nie zabrakło wesołej zabawy, tańców, jak i słodkich niespodzianek.

Przedszkolaki od rana uczestniczyły w zabawach muzyczno - ruchowych do ulubionych dziecięcych piosenek. Główną atrakcją w tym dniu było natomiast spotkanie z policjantkami z Powiatowej Komendy Policji w Nisku.

Wizyta poświęcona była bezpieczeństwu podczas letniego wypoczynku w ramach akcji „Dzień bezpieczeństwa dla przedszkolaków”. Dzieci dowiedziały się jakich zagrożeń powinny unikać podczas wakacyjnych zabaw.

Niezwykłym przeżyciem dla przedszkolaków była możliwość wejścia do radiowozu policyjnego. Przedszkolaki zasiadały za kierownicą radiowozu i przymierzały elementy wyposażenia policyjnego.

Słoneczna pogoda pozwoliła również na beztroskie harce i zabawy w przedszkolnym ogrodzie i placu zabaw. Na zakończenie tego wesołego dnia na dzieci czekały słodkie niespodzianki.

Kochane przedszkolaki, z okazji Waszego święta życzymy wielu powodów do uśmiechu i radości. Samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy. Wszystkiego najlepszego!