SAMI O SOBIE... NASZE PASJE - część II

Wiosną w czasie trwania nauczania zdalnego zapoczątkowaliśmy przedstawianie pasji naszych uczniów. Tym razem swoimi zainteresowaniami postanowił podzielić się uczeń klasy IV Dominik Dolecki. Jest to chłopiec, który nie rozstaje się z aparatem fotograficznym. W jego przypadku jest to aparat w telefonie komórkowym.

W tym roku szkolnym pierwszy raz mogliśmy zobaczyć umiejętność chwytania piękna przyrody przez Dominika w kadrze aparatu, w czasie jesiennego konkursu fotograficznego pt. „Barwy jesieni wokół nas”Przypominamy, iż prace Dominika pozwoliły zająć mu  I – miejsce w szkole.

Drugi raz prace ucznia klasy IV można było podziwiać na stronie szkoły w II-półroczu, kiedy to chłopiec wykonał kilka zdjęć Podwoliny w zimowej szacie. Teraz przedstawiamy kolejne dokonania Dominika – tym razem są to zdjęcia wykonane wiosną nad zalewem Podwolina.

Zdjęcia przedstawiają ciekawe obiekty architektoniczne usytuowane obok zalewu, a także piękno przyrody tej uroczej dzielnicy Niska. Zdjęcia były robione zarówno w pełnym słońcu, jak i po zapadnięciu zmroku. Jest także kilka zdjęć wiosennej roślinności w różnych aranżacjach.

Mamy nadzieję, iż jeszcze nie raz zobaczymy prace Dominika, nie tylko na szkolnej stronie, ale także na wystawach krajowych a może i zagranicznych.

Zapraszamy do oglądania zdjęć  w galerii i życzymy innym uczniom naszej szkoły rozwijania pasji fotograficznej
oraz uwieczniania na zdjęciach swoich Małych Ojczyzn - takich jak np. wspomniana już dzielnica Niska – Podwolina.

Wiemy, że Dominik nie jest jedynym uczniem rozwijającym swoje pasje. Jest drugim, który odważył się nimi podzieć.

Zapraszamy kolejnych uczniów do napisania o swoich zainteresowaniach i pasjach, a na pewno umieścimy te informacje
na naszej stronie.