WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW Z GRUPY „BIEDRONKI” DO STADNINY KONI

Wykorzystując przepiękną pogodę przedszkolaki z grupy „Biedronki” wraz ze swoimi wychowawczyniami, wybrały się  na wycieczkę autokarową do stadniny koni w  Kłyżowie. Każdy przedszkolak mógł z bliska przyjrzeć się zwierzętom, pogłaskać je, a nawet nakarmić  konie marchewkami.

Następnie dzieci pod czujnym okiem instruktorów skorzystały z lekcji jazdy konnej.

Kolejną atrakcją było ognisko z pieczonymi ziemniaczkami i kiełbaskami, które niezwykle smakowały wszystkim po emocjonującej przejażdżce konnej oraz pobycie na świeżym powietrzu.

Była to bardzo przyjemna wycieczka, która dostarczyła dzieciom wielu pozytywnych wrażeń, a przede wszystkim wiedzy przyrodniczej. Na pewno na długo pozostanie w pamięci.