ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/21

25 czerwca miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 - wyjątkowo trudnego, odmiennego od poprzednich i wymagającego od wszystkich kreatywności, wysiłku i życzliwości.

Dziękujemy: Nauczycielom, że wspierali uczniów w nowych wyzwaniach wynikających ze zdalnego nauczania, że skutecznie przekazywali wiedzę na odległość.

Uczniom, że zaufali nauczycielom i podporządkowali się ich wskazówkom na drodze do uzyskania świadectw.

Rodzicom za wyrozumiałość, cierpliwość i wsparcie okazywane swoim dzieciom.

Pracownikom szkoły za koordynację działań i wszelką pomoc.

Ponadto odchodzącej z naszej placówki do innej szkoły Pani Dyrektor Małgorzacie Tabian składamy serdeczne podziękowania za czteroletnią współpracę, zaangażowanie, profesjonalizm oraz poświęcenie, z jakim pracowała dla dobra Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Nisku.

Składamy słowa głębokiej wdzięczności za Jej troskę i dbałość o rozwój szkoły i przedszkola, odważne decyzje oraz przedsięwzięcia mające na celu rozwój naszej placówki.

Życzymy Pani wszelkiej pomyślności w dalszej pracy zawodowej oraz w życiu osobistym, dobrego zdrowia oraz samopoczucia, a także wielu sukcesów oraz spełnienia celów i marzeń.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/21 ze względów sanitarno-epidemiologicznych odbywała się z podziałem na poszczególne klasy. Uświetnili ją uczniowie klasy ósmej, którzy pod opieką swojej wychowawczyni przygotowali krótką część artystyczną.

Pani Dyrektor  Małgorzata Tabian dziękowała wszystkim za ciężką pracę w tym roku szkolnym, podsumowała ważniejsze wydarzenia i konkursy, które odbyły sie w naszej szkole.

Później Pani Dyrektor wraz z  wychowawcami wręczyła najlepszym uczniom dyplomy oraz nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce, a ponadto jedenaścioro uczniów zostało nagrodzonych za 100% frekwencję na zajęciach lekcyjnych, a byli to następujący uczniowie: Emilia Bis z kl.I, Patryk Dybka z kl.II, Nicola Bałut z kl.III, Kacper Matyka z kl.III, Karol Prejsler z kl.III, Anna Puk z kl.III, Magdalena Tabian z kl. V, Eryk Bałut z kl.VI, Emilia Orłowska z kl.VI, Magdalena Skoczylas z kl.VI, Piotr Krawiec z kl.VIII.

W tym roku szkolnym nagrody zostały ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Nisko.

Podczas uroczystości nie tylko uczniowie otrzymali nagody, dyplomy i wyróżnienia, otrzymali je również rodzice uczniów. Podziękowania za wieloletnią współpracę i społeczne zaangażowanie w  życie naszej placówki otrzymali rodzice absolwentów.

Przez cały rok szkolny 2020/2021 wielu uczniów wkładało dużo wysiłku, aby zdobyć najwyższe oceny w nauce i zachowaniu. Z wielką dumą prezentujemy poniżej wyniki najlepszych z nich. Najwyższe wyniki nauczania uzyskała uczennica klasy VII Anna Orłowska (średnia ocen 5,86), zaś tytuł Najlepszego Absolwenta Szkoły oraz statuetkę otrzymał Ernest Seltenreich (średnia ocen 5,67).

Uczniowie klas IV - VIII Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Nisku, którzy w roku szkolnym 2020/2021 uzyskali średnią ocen 4,75 i wyższą:

Dolecki Dominik

5,67

Wójtowicz Anna

5,00

Po nauczaniu stacjonarnym, zdalnym i hybrydowym idziemy na wakacje. Ciepłe wakacje, zimne lody ooo....Wyluzowany

Całej społeczności szkolnej życzymy, aby wakacje były okresem radości, udanej zabawy i wytchnienia w otoczeniu przyrody. Odpoczywajcie od trudów nauki i nabierzcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań.

Szanowni Rodzice i Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy życzymy Wam, by przerwa w nauce  była czasem efektywnego wypoczynku, byśmy wszyscy mogli nabrać sił, energii i zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Ósmoklasiści, życzymy Wam największych sukcesów na kolejnym etapie edukacji!

Wakacje powinny być offline Wyluzowany

Życzymy wszystkim, aby wakacje były spełnieniem Waszych marzeń, ale przede wszystkim - by były bezpieczne.

Do zobaczenia we wrześniu!