POŻEGNANIE SZEŚCIOLATKÓW

24 czerwca 2021r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez przedszkolaków oraz pożegnanie sześciolatków. Dziesięć miesięcy wspólnej pracy, zabaw i wycieczek szybko minęło, aż przyszedł czas pożegnań i wakacji. W tym uroczystym dniu wszystkie przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny: pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki.

Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy wręczone przez Panią Dyrektor oraz nagrody w postaci książeczek. Dla sześciolatków było to wyjątkowe pożegnanie, bo po wakacjach rozpoczną edukacyjną przygodę w szkole podstawowej.

Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z naszym przedszkolem.