UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY

W dniu 30 czerwca 2021r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. W tym uroczystym dniu sala przedszkolna na moment zamieniła się w ukwieconą łąkę. Dzieci przygotowały dla swoich rodziców bogaty program artystyczny.

Przedszkolaki ubrane w piękne stroje recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i składały życzenia. W wyjątkowej atmosferze, dzieci wspaniale odgrywały swoje role. Niejednej mamie łza zakręciła się w oku. Miło było patrzeć na dumne i uśmiechnięte twarze rodziców.

Była to wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu i radości. Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane laurki. Następnie po części oficjalnej odbył się piknik grupowy w ogrodzie przedszkolnym.