ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2021/2022

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci. Z niecierpliwością czekają na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku  odbyło się 25 czerwca . Pandemia sprawiła, że i ten  rok szkolny był wyjątkowy. Niezwykłe było również jego zakończenie. Niestety ze względów bezpieczeństwa, zakończenie odbyło się bez udziału rodziców.

Na  wstępie uroczystości, po powitaniu przez panią dyrektor Małgorzatę Tabian, dzieci wprowadziły nas w wakacyjny nastrój śpiewając letnie, gorące, pachnące plażą i morzem piosenki.

Wszystkie przedszkolaki otrzymały z rąk pani dyrektor Małgorzaty Tabian dyplomy oraz medale „Super Przedszkolaka” wynagradzające ich ciężką pracę.

Jeszcze niedawno większość naszych „Motylków” po raz pierwszy przekraczała próg przedszkola, a już mają za sobą rok spędzony w jego murach.Rok pełen nowych doświadczeń, nowych umiejętności, nowych znajomości i zdobytej wiedzy. Oby kolejne lata spędzone w murach  naszego przedszkola były równie radosne i pełne nowych wyzwań!

Kończąc rok szkolny 2020/2021 „Motylki” powitały również upragnione wakacje.

Życzymy Wam by były one bezpieczne i słoneczne, pełne przygód i niezapomnianych przeżyć! Wróćcie do nas wypoczęci i gotowi do dalszej zabawy i nauki .

Wyrazy uznania i podziękowania za ten wspólnie spędzony rok składamy również Rodzicom. Dziękujemy za owocną współpracę!