WYCIECZKA „PSZCZÓŁEK” DO OSADY MARIANÓW

21 czerwca 2022 r. dzieci z grupy „Pszczółki” Przedszkola nr 2 w Nisku wyruszyły na wycieczkę do Osady Marianów   w Zarzeczu. Przemili właściciele zapewnili dzieciom mnóstwo atrakcji. Zabawa i atrakcje rozpoczęły się już od samego wyjścia z autobusu.

Pierwszą przygotowaną konkurencją była przeprawa przez las. Podczas spaceru młodzi turyści mieli za zadanie pozbierać leśne skarby: patyki, mech, szyszki, liście jak również kwiatki. Po tym miłym spacerze dotarli na miejsce, gdzie czekały na nich kolejne niespodzianki: zjazd na tyrolce, przeciąganie liny, skoki na trampolinie, zwiedzanie indiańskiego tipi, zajęcia kreatywne –  ozdabianie amuletów odwagi, pieczenie ziemniaków i kiełbasek  oraz malowanie twarzy w indiańskie barwy.

Między kolejnymi atrakcjami  dzieci spędziły aktywnie czas grając w piłkę nożną, skacząc na trampolinie, a niektórzy wykorzystali ten czas na odpoczynek bujając się na hamaku  wśród drzew.  Na zakończenie dzieci otrzymały „balonowe miecze”,  za pomocą których mogły rozbijać bańki mydlane.

Piękne miejsce na skraju lasu, natura, śpiew ptaków i mnóstwo atrakcji sprawiły dzieciom wiele radości.
Z pewnością ta wycieczka zostanie na długo w pamięci naszych przedszkolaków.