ZWYCIĘSTWO W ELIMINACJACH OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Miło nam poinformować, że we wtorek 24 kwietnia reprezentacja Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Nisku ponownie zajęła  I miejsce   w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które odbyły się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Nisku.

W skład naszej drużyny weszli uczniowie klasy siódmej: Bartłomiej Perlak, Alicja Potocka, Oliwia Skrzypek i Oskar Zieliński, zaś jej opiekunami są: p. A. Bednarczyk i p.  J. Urbanik. To właśnie czworo uczniów z naszej „Czwórki”  będzie reprezentować Gminę Nisko w eliminacjach powiatowych.

Serdecznie gratulujemy naszej drużynie i życzymy sukcesu na powiatowym etapie zmagań turniejowych, które odbędą się już w najbliższy piątek – 27 kwietnia w Hucie Krzeszowskiej.

Na wszystkich uczestników turnieju czekały dwa zadania. Pierwszym był pisemny test, drugim tor przeszkód przygotowany na terenie miasteczka ruchu drogowego, które znajduje się na terenie PSP nr1 w Nisku. Zarówno z pierwszym, jak i drugim zadaniem, nasza drużyna poradziła sobie znakomicie.

Po zakończeniu rywalizacji przyszła kolej na ogłoszenie wyników. Te odczytała dyrektor PSP nr 1 Beata Żak. Nagrody uczniom wręczał Burmistrz Miasta i Gminy Nisko pan Julian Ozimek oraz Komendant Powiatowy Policji w Nisku kom Dariusz Szybiak.

Okazało się, że wśród szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła drużyna z PSP nr 4 w Nisku.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy naszej drużynie i życzymy sukcesu na powiatowym etapie zmagań turniejowych, które odbędą się już za trzy dni w Hucie Krzeszowskiej.