WYCIECZKA DO PACANOWA

W ramach projektu „Mała szkoła- wielkie możliwości” 16 kwietnia 2014 roku uczniowie klas I-III wzięli udział w wycieczce do Pacanowa, gdzie zwiedzili Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka.

Wizyta rozpoczęła się od warsztatów animacyjnych, w ramach których dzieci pod nadzorem animatorki rozwijały swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w różnego rodzaju grach i zabawach. Następnie uczestnicy wyjazdu pod przewodnictwem pracownicy Centrum udali się w podróż po „Bajkowym świecie”. Ekscytująca wyprawa zakończyła się  pysznym obiadem w pobliskiej restauracji i seansem w kinie „Szkatułka”. Zmęczone, ale bardzo zadowolone z wycieczki dzieciaki powróciły do domu pod troskliwą opieką pań: Katarzyny Potomskiej, Haliny Wali, Renaty Waszkiewicz i Renaty Kowal.