CUDZE CHWALICIE…….

Wiosna jest porą roku, w czasie której uczniowie polskich szkół wyruszają na wycieczki. Nasi najmłodsi uczniowie odwiedzili w kwietniu Europejskie Centrum Bajki i Koziołka Matołka w Pacanowie, ale na tym nie poprzestali. Pod troskliwą opieką pani Renaty Waszkiewicz oraz pani Renaty Kowal postanowili zwiedzić Nisko.

Jeśli komuś wydaje się, że taka wycieczka jest nieatrakcyjna, to bardzo się myli. Dzieci odwiedziły planty, park miejski, miejsca związane z historią naszego miasta. Największe wrażenie wywarła na nich wizyta w Ratuszu i spotkanie z włodarzami miasta, panem Burmistrzem Julianem Ozimkiem oraz z zastępcą Burmistrza, panią Teresą Sułkowską. To niecodzienne i niezwykle miłe spotkanie pozostanie na długo w ich pamięci.