KOMERS KLASY VI

Siedmioletni pobyt uczniów klasy VI w murach naszej szkoły dobiega końca. Licznie zebrani na  korytarzu szkoły uczniowie i nauczyciele obejrzeli montaż słowno- muzyczny przygotowany przez absolwentów i ich wychowawcę, pana Wojciecha Czecha. Nie zabrakło także podziękowań dla Dyrekcji, nauczycieli pracowników szkoły i rodziców.

Niezwykłym prezentem przygotowanym przez panią Beatę Tabor i Joannę Kapuścińską był tort przedstawiający naszą szkołę.Po oficjalnej części uroczystości uczniowie udali się na pożegnalną dyskotekę komersową. Uroczyste pożegnanie szkoły przez uczniów klasy VI dostarczyło wszystkim zebranym niezapomnianych wrażeń.Wszystkim absolwentom życzymy sukcesów na kolejnych etapach edukacji.