ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

W piątek uroczystą akademią zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014. Po Mszy świętej uczniowie wraz z rodzicami zgromadzili się w sali gimnastycznej. Po krótkiej części artystycznej nagrody otrzymali najlepsi uczniowie, a ich rodzice listy gratulacyjne. Rodzice uczniów klasy VI, którzy przez wiele lat aktywnie pracowali na rzecz społeczności szkolnej otrzymali szczególne podziękowania.

Na zakończenie wychowawcy poszczególnych klas rozdali swoim uczniom świadectwa, życząc im udanych wakacji.

Rozpoczęliśmy wakacje! Wszystkim naszym uczniom i ich rodzicom życzymy wielu radosnych i pięknych chwil, wspaniałych przeżyć i udanego wypoczynku.